SEZONA 2012/13



 

________________________________________________________________________________________

MALONOGOMETNI KLUB “DUGA”

SASTAV MOMČADI “DUGA” 1

OMIŠJANSKA ŠKATULA 2012

 

 

DARIO BRIŽIĆ  (G) 

ŽELJKO VUKIĆ

IVAN SENICA

DENI DOMIJAN 

DANI SMOJVER

KRISTIJAN KNEŽEVIĆ

VINKO MATEJČIĆ

EMIL STANIĆ

IVAN BUTORAC

DARIO TOMLJANOVIĆ

MATEJ VIDIĆ                                                                                                              

VODITELJ EKIPE:

Ivica Butorac

 

 NAŠI PARTNERI

MILMAN, POWER PLASTIC, KARLOVAČKA PIVOVARA, ZAGREBAČKA BANKA, FALKENSTEINER HOTEL "THERAPIA"

 Konoba "DIŠPET",CAFFE BAR "KNEZ",Bistro "CIKO",SPOJAPLAST, ŠEGON TRADE,BAMT-MAČE, Boje i lakovi "DADI",ISKOPI "MILAT",CAFFE BAR "TIME",KONOBA "OGNJIŠĆE" ,RESTAURANT "DOMINO",BISTRO "ARIES",CAFFE BAR "TINA",VIA TRADE,MESNICA
"Zlatko Uremović"
,Graditeljstvo "RAČIĆ",Pizzeria "DUGA",ŠRC "OMORIKA",FRAN PROJEKT
d.o.o. GRIŽANE
,BISTRO "MIKA",IZGRADNJA d.o.o. CRIKVENICA,FINAB,GALIJA,Stomatološka ordinacija SAMBUNJAK, Zene i sinovi GRADITELJSTVO

                                          www.mnk.udrugaduga.com

 



REZULTATI 04.06.2012.

1) KLUB MLADIH OMIŠALJ - PRDELINI MOMCI (2:0)
2) WECO - MARCOMATIC POTPIĆAN (0:1)
3) ACAPULCO - REZERVE (3:2)
4) MNK DUGA - WEGA (2:1)
5) KLUB MLADIH OMIŠALJ - MNK KVARNER (0:1)
6) MARCOMATIC POTPIĆAN - PORTIĆ (0:0)
7) ACAPULCO - MNK JADRANOVO (4:0)
8) WEGA - DISCO WHITE HORSE (0:0)
9) PORTIĆ - NJIVICE (4:0)
10) MNK KVARNER - ADRIA SPORT (3:0)
11) SVETI JAKOV - MNK JADRANOVO (0:3) bb
12) MARCOMATIC POTPIĆAN - MNK NJIVICE (3:2)

 

REZULTATI 05.06.2012.

1) VENEZIA TEAM - PROMOCIJA 4:0
2) ACAPULCO - SVETI JAKOV 6:0
3) TRUMM - MNK SALLER TEAM 0:3
4) TNT PIZZERIA MATTEO - MNK DOBRINJ 4:0
5) VENEZIA TEAM - NAUTICA 3:0 (bb)
6) TRUMM - DINOCOP 2:2
7) REZERVE - MNK JADRANOVO 1:1
8) TNT PIZZERIA MATTEO - ANTITALENTI 1:0
9) MNK SALLER TEAM - ŠPIC 3:1
10) NAUTICA - GEOMARIN&CAFFE BAR ARCADIA
11) SVETI JAKOV - REZERVE 0:3
12) ANTITALENTI - BISTRO BUKARICA 5:3


SRIJEDA 06.06.2012.

1) 17:30 TNT-PIZZERIA MATTEO - BISTRO BUKARICA
2) 18:00 ADRIA SPORT - PRDELINI MOMCI
3) 18:30 KLUB MLADIH OMIŠALJ - ADRIA SPORT
4) 19:00 MNK KVARNER - PIZZERIA RUŽA
5) 19:30 MNK DOBRINJ - ANTITALENTI
6) 20:00 MNK PUNAT - MNK NOVO NASELJE
7) 20:30 ZAMI - ŠPIC
8) 21:00 PRDELINI MOMCI - MNK KVARNER
9) 21:30 MNK NOVO NASELJE - 200 U KRIVINU
10) 22:00 WECO - MNK NJIVICE
11) 22:30 MNK DOBRINJ - BISTRO BUKARICA
12) 23:00 ADRIA SPORT - PIZZERIA RUŽA
13) 23:30 TRUMM - ZAMI
14) 00:00 MNK NOVO NASELJE - MARCOMATIC 2
15) 00:30 WECO - PORTIĆ

 

GRUPA D

1. KLUB MLADIH OMIŠALJ
2. MNK KVARNER
3. PRDELINI MOMCI
4. ADRIA SPORT
4. PIZZERIA 'RUŽA'

 GRUPA E


1. VENEZIA TEAM
2. PROMOCIJA
3. NAUTICA
4. GEOMARIN - CAFFE BAR ARCADIA

 

GRUPA F

1. WECO
2. MARCOMATIC-POTPIĆAN
3. PORTIĆ
4. MNK NJIVICE

 

GRUPA C

1. TNT-PIZZERIA MATTEO
2. MNK DOBRINJ
3. ANTITALENTI
4. BISTRO BUKARICA

 

GRUPA A

1. MNK PUNAT
2. MNK NOVO NASELJE
3. 200 U KRIVINU
4. MARCOMATIC 2

GRUPA B

1. TRUMM
2. MNK SALLER TEAM
3. DINOCOP
4. ZAMI
5. ŠPIC

 

GRUPA G

1. ACAPULCO
2. SVETI JAKOV
3. REZERVE
4, MNK JADRANOVO

 

GRUPA H

1. MNK DUGA
2. WEGA
3. CAFFE BAR BISER
4. MNK ARGONAUTI

_________________________________________________________________________________

 

 

 KRAJ SEZONE 2011

 

 

2. CAGEBALL turnir CRIKVENICA 2011 "DUGA" povodom VOJNO REDARSTVENE AKCIJE "OLUJA"

Slika sa turnira možete pogledati u galeriji.

Pobijednik turnira je ekipa MNK DUGA

RASPORED TURNIRA

GRUPA A

 IME EKIPE  BODOVI
1.MNK DUGA
 12
2.FRAN PROJEKT  6
3.MESNICA SVETIĆ  6
4.MNK TRIBALJ  6
5.ADRENALIN PARK *  0

 

GRUPA B

 IME EKIPE

 BODOVI
1.KONOBA PORTIĆ  12
2.AQUARIUM  11
3.DUGA II  10
4.UDRUGA DUGA  7
5.BRIBIRSKI ANĐELI *  3
6.BRIBIR  *
 

* ISPADA 

 

REZULTATI

01.08.2011 -PONEDJELJAK

20.00
B2:B1 - AQUARIUM : DUGA - REZULTAT: 6:6
20.30
A3:A4 - MNK DUGA : ADRENALIN PARK & SOMERSBY-REZULTAT: 5:1
21.00
B6:B5 - KONOBA PORTIĆ : BRIBIR - REZULTAT: 11:7
21.30
B3:B4 - UDRUGA DUGA : BRIBIRSKI ANĐELI - REZULTAT: 6:3
22.00
A2:A1 - MESNICA SVETIĆ : MNK TRIBALJ - REZULTAT: 8:4
22:30
B2:B3 - AQUARIUM : UDRUGA DUGA - REZULTAT 4:4
23.00
A1:A5 - MNK TRIBALJ : FRAN PROJEKT - REZULTAT: 7:6
23.30
A2:A3 - MESNICA SVETIĆ : MNK DUGA - REZULTAT: 5:9
00.00
B1-B6 - DUGA II : KONOBA PORTIĆ - REZULTAT: 4:5

 

02.08.2011 - UTORAK

20.00
B2:B4 - AQUARIUM : BRIBIRSKI ANĐELI - REZULTAT: 6:4
20.30
A4:A5 - ADRENALIN PARK &SOMERSBY:FRAN PROJEKT-REZULTAT:2:10
21.00
A1-A3 - MNK TRIBALJ : MNK DUGA - REZULTAT: 2:8
21.30
B6:B4 - KONOBA PORTIĆ : BRIBIRSKI ANĐELI - REZULTAT: 6:4
22.00
B3:B5 - UDRUGA DUGA : BRIBIR - REZULTAT: 4:2
22:30
B6:B2 - KONOBA PORTIĆ : AQUARIUM - REZULTAT: 6:10
23.00
B1:B5 - DUGA II : BRIBIR -  REZULTAT: 12:0
23.30
B6:B3 - KONOBA PORTIĆ : UDRUGA DUGA - REZULTAT: 1:0

 

03.08.2011 - SRIJEDA

20.30
B1:B4 - DUGA II : BRIBIRSKI ANĐELI - REZULTAT:11:5
21.00
B2:B5 - AQUARIUM : BRIBIR - REZULTAT:3:0
21.30
A3:A5 - MNK DUGA - FRAN PROJEKT -  REZULTAT:5:4
22.00
A2:A4 - MESNICA SVETIĆ :ADRENALI PARK& SOMERSBY-REZULTAT:9:2
22:30
B5:B4 - BRIBIR : BRIBIRSKI ANĐELI - REZULTAT:3:7
23.00
A1:A4 - MNK TRIBALJ :ADRENALIN PARK & SOMERSBY-REZULTAT:10:4
23.30
A2:A5 - MESNICA SVETIĆ : FRAN PROJEKT - REZULTAT:2:8
24:00
B1:B3 - DUGA II : UDRUGA DUGA - REZULTAT:5:1

SUDAC: Tihomir Tomić

 

04.08.2011 - ČETVRTAK

ČETVRTFINALE
21.00
A1:B4 - MNK DUGA : UDRUGA DUGA - REZULTAT: 3:0
21.20
A2:B3 - FRAN PROJEKT : DUGA II - REZULTAT:
21.40
B1:A4 - KONOBA PORTIĆ - MNK TRIBALJ - REZULTAT:
22.00
B2:A3 - AQUARIUM : MESNICA SVETIĆ - REZULTAT:

 

POLUFINALE
22.30
23.00

 

3 MJESTO
23.30
FINALE
24.00 - KONOBA PORTIĆ : MNK DUGA - REZULTAT: 2:6