RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA PO DANIMA

GRUPA  A                                                              GRUPA  B

MNK DUGA                                                      PORTIĆ
TNT MATTEO                                                   MNK GROBNIK
CB „ATRIJ“-LIKA BOYS – GOSPIĆ                        ČUPO - KRK
ALKUS/KONTESO SLOVENIJA                             ALFAOMEGA - TEAM
DAMAGED JEANS – ZAGREB                              PERO STRUJA
 

GRUPA C                                                               GRUPA D

TRUM                                                            GEOMARIN

DINOCOP                                                       MNK PUNAT

FRANKO I PRIJATELJI                                      ACAPULCO

GORNJI KRAJ                                                 MNK DUGA 2

MNK DOBRINJ                                                MNK TRIBALJ

 

SRIJEDA, 18.12.2013.

 

17:30   GEOMARIN – MNK TRIBALJ

18:15   ČUPO KRK – PERO STRUJA

19:00   ALFAOMEGA TEAM – PORTIĆ

20:00   OTVARANJE   

20:30   PERO STRUJA – MNK GROBNIK

21:15   GEOMARIN – MNK PUNAT

22:00   PORTIĆ – PERO STRUJA

22:45   ČUPO – MNK GROBNIK

23:30   MNK PUNAT – ACAPULCO

 

 

ČETVRTAK, 19.12.2013.

 

16:00   ALKUS/KONTESO SLOVENIJA – TNT MATTEO

16:45   MNK DUGA 2 – MNK TRIBALJ

17:30   FRANKO I PRIJATELJI – GORNJI KRAJ

18:15   ACAPULCO – MNK DUGA 2

19:00   ČUPO KRK – ALFAOMEGA TEAM

19:45   MNK TRIBALJ – ACAPULCO

20:30   PORTIĆ – ČUPO KRK

21:15   CB „ATRIJ“ LIKA BOYS GOSPIĆ – ALKUS/KONTESO SLOVENIJA

22:00   MNK GROBNIK – PORTIĆ

22:45   MNK DUGA – ALKUS/KONTESO SLOVENIJA

23:30   TNT MATTEO -   CB „ATRIJ“-LIKA BOYS – GOSPIĆ  

 

 

PETAK, 20.12.2013.

 

16:45   TNT MATTEO – DAMAGED JENAS ZAGREB

17:30   ALFAOMEGA TEAM – MNK GROBNIK

18:15   TRUM – DINOCOP

19:00   GORNJI KRAJ – MNK DOBRINJ

19:45   DINOCOP – FRANKO I PRIJATELJI

20:30   MNK DOBRINJ - TRUM

21:15   DAMAGED JEANS ZAGREB - CB „ATRIJ“-LIKA BOYS – GOSPIĆ                       

22:00   PERO STRUJA – ALFAOMEGA TEAM

22:45   MNK DUGA – DAMAGED JEANS ZAGREB

23:30   MNK DUGA 2 – GEOMARIN

 

 

SUBOTA, 21.12.2013.

 

16:45   MNK DOBRINJ – DINOCOP

17:30   FRANKO I PRIJATELJI – TRUM

18:15   MNK PUNAT – MNK DUGA 2

19:00   DINOCOP – GORNJI KRAJ

19:45   MNK DOBRINJ – FRANKO I PRIJATELJI

20:30   GORNJI KRAJ – TRUM

21:15   MNK TRIBALJ – MNK PUNAT

22:00   MNK DUGA – CB „ATRIJ“-LIKA BOYS – GOSPIĆ                      

22:45   GEOMARIN – ACAPULCO

 

NEDJELJA, 22.12.2013.

17:00   ALKUS/KONTESO SLOVENIJA – DAMAGED JEANS ZAGREB

17:45   TNT MATTEO – MNK DUGA

 

18:15   UTAKMICE ŠKOLE NOGOMETA: CRIKVENICA – VINODOL (RAZNI UZRASTI)

 

ČETVRTFINALA

20:00   E   A1 – C2

21:00   F   B1 – D2

22:00   G  C1 – A2

23:00   H  D1 – B2

 

PONEDJELJAK, 23.12. 2013.

 

POLUFINALE

18:00   E – F

19:00   G – H

 

20:00 – 21:00   HUMANITARNE UTAKMICE

 

21:30   UTAKMICA ZA 3. MJESTO

22:30   FINALE

23:30   PROGLAŠENJE POBJEDNIKA I DODJELA NAGRADA